Zařizování interiérů podléhá stejně jako oblékání či cokoliv jiného módním vlnám. V posledních letech jsme svědky návratu k přírodním materiálům, z nichž nejoblíbenější je zejména dřevo. Používá se nejen jako stavební materiál, ale také na obkládání stěn v interiérech. Chcete-li, aby váš byt působil originálně a útulně, pak zvolte dřevěné obklady na stěnu. Díky dřevěnému obložení stěn bude váš byt vyzařovat pohodovou atmosféru. Vůně dřeva, která připomíná les, je tím nejlepším uklidňujícím balzámem na psychiku člověka. Dřevěné obložení stěn je mnohem efektnější variantou než tradiční palubky, protože působí přirozeněji.

Druhy obkladů ze dřeva

V nabídce firmy Drdlík, která dřevěné obklady vyrábí i montuje, najdete obklady v různých rozměrech a také z různých druhů dřeva. Dřevěný obklad ze dřeva má navíc výhodu v tom, že se hodí do všech stylů. Nezáleží, zda dáváte přednost rustikálnímu pojetí nebo modernímu a luxusnímu vybavení svého interiéru, nebo se vám líbí vintage styl. Dřevěné obklady ladí prostě s každým stylem.

Dřevěné obklady Wodewa

Jedná se o tradiční obklady vyráběné renomovanou německou společnosti. Vynikají výbornou kvalitou, ale jsou i cenově dostupné. Obklady Wodewa jsou vyráběny z pravého přírodního dřeva, která dodá každému domovu energii a navodí příjemný pocit tepla a útulnosti. K dalším přednostem obkladů Wodewa patří dlouholetá životnost počítaná na desítky let a respektování ekologických požadavků. Obklady Wodewa vám pomohou zakrýt nevzhledné stěny a vytvořit krásný dojem z celého interiéru. V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že k výrobě obkladů Wodewa jsou používány čistě přírodní materiály a dřeviny jsou dobře vysušeny. Zákazník může po instalaci obložení zvolit jeho různou povrchovou úpravu, ať už je to lakování, olejování nebo jiné varianty prodlužující životnost obkladů.

Montáž obkladů Wodewa

Instalace se provádí pomocí pásků, které jsou postupně spojeny v jediný celek. Díky různým tloušťkám pásků působí stěna jako plastická a budete mít dojem 3D struktury. Výjimkou je typ obkladů Wodewa 50, což jsou malé čtverečky, které se skládají k sobě a konečný efekt je podobný detailnímu záběru na pletený koš nebo tkaninu. Druhou výjimkou je Wodewa 200, což jsou obdélníkové dílky.