Většina majitelů rodinných domů přijde časem na to, že je nezbytné opatřit pozemek plotem. Nezáleží na tom, zda bydlíte na periferii města nebo na venkově, nechcete, aby vám pes utíkal pryč nebo si děti odbíhaly hrát na ulici. Vaše trable vyřeší plot kolem vašeho domu. Jaký ale vybrat? Na trhu je dnes velké množství různých druhů, materiálů i typů oplocení, takže není jednoduché se v nich zorientovat.

Plot pro váš dokonalý dům

S rozhodováním vám pomohou vaše priority. Rozmyslete si předem, co budete od plotu potřebovat a také očekávat. Mezi různými typy plotů jsou velké rozdíly, takže je dobré si vše předem promyslet a ujasnit. Váš plot může být velmi vzdušný a lehký, třeba pletivový, který spolehlivě zastaví kolemjdoucí pejsky. Ovšem vytvoření soukromí od něj čekat nemůžete. Je pro vás podstatné vytvoření soukromí a ochrana majetku? V tom případě zvažte masivnější typ oplocení, jakým jsou třeba betonové ploty. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu, který jim propůjčuje odolnost a pevnost. Když je něco odolné a pevné a navíc to nevyžaduje údržbu, pochlubí se také dlouhou životností. Ale nebojte se, betonové ploty nejsou chladná neprostupná betonová stěna, díky estetickým dekorům vytváří plot velmi příjemné prostředí kolem domu, na vaší zahradě také zajistí dokonalé soukromí a navodí pocit bezpečí.

Plot pro potěchu oka

Betonové ploty jsou natolik variabilní, že si každý může sestavit plot podle svých představ. Inspirujte se na Betonovéploty.net, kde naleznete velké množství fotografií z realizací betonových plotů, navíc zde máte k dispozici online konfigurátor, kde stačí zadat požadované parametry plotu a můžete si vybraný plot prohlédnout a posoudit, jak vypadá kolem vzorového domu. Betonové ploty jsou vám k dispozici s nejrůznějšími dekory a také barvami. Nadchnou vás svou variabilitou, sami si můžete navrhnout výšku, tvar, barvu i dekor plotu.