Chcete-li disponovat funkčním a moderním bydlením, pak budete při zařizování vnitřních prostor potřebovat bytového designera. Ačkoliv někdo může namítat, že jde o zbytečnou investici, tak opak je pravdou. Bytový designer patří mezi odborníka, jenž dokáže zajistit interiér přesně podle vašich představ a ušetřit vám čas i peníze. Nehledě na to, že profesionální návrh interiéru pro moderní a funkční bydlení si lze dnes zajistit i za dostupnou cenu.

Bytový designer zohlední i to, co běžný člověk přehlédne

Vzhledem ke zkušenostem a vzdělání si bytový designer všímá různých detailů, tak aby byl vytvořen funkční a moderní prostor, který bude sloužit jeho majiteli. Při své práci tak zohlední dispozici domu, orientaci domu ke světovým stranám, velikost jednotlivých místností i počet osob, kterým má dům sloužit. Na tomto základě se pak postará o vhodný typ osvětlení, nábytku, podlahových krytin, barvu stěn, doplňků apod.

Od bytového designera si můžete nechat navrhnout celý byt i konkrétní místnost. Ať už jde o návrh kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny či jiné místnosti. Dále si můžete nechat vytvořit profesionální návrh interiéru i pro komerční či veřejné prostory, jako jsou restaurace, kavárny, kanceláře apod. Bytový designer se navíc postará nejen o vytvoření návrhu, ale bude se podílet i na realizaci návrhu, a to v rámci kontroly prováděných prací, nákupu vybavení atd. Díky tomu tak nebudete mít se zařizováním bytu žádné starosti.

Bytový designer zohlední vaše přání

Zkušený bytový designer při tvorbě návrhu vždy naslouchá vašim přáním a nikdy vám nevnucuje své představy. Bytový designer pouze doporučuje vhodná řešení a navrhuje interiér tak, aby splnil vaše přání a požadavky. Profesionální návrh interiéru od dobrého designera tak bude zohledňovat veškerá vaše přání a potřeby. Při tvorbě návrhu interiéru nezapomíná ani na celkový vzhled a funkčnost interiéru.