Parní čističe jsou skvělými pomocníky nejen do domácností, kde jsou malé děti a alergici. Ocení je všichni milovníci čistoty a jednoduchého uklízení.

Jen málokteré výrobky vám pomohou vyčistit podlahu jako parní čističe Karcher. Jaké jsou jeho výhody a proč sáhnout právě po parním čističi? O tom vám řekneme víc v následujících řádcích.

Dokonale vydezinfikovaná podlaha

Parní čističe Karcher jsou ideální pro čištění dlažby, obkladů či plovoucích podlah. Pracují totiž na způsobu páry, který dokáže z podlahy dostat i zaschlé nečistoty. Jejich největší výhoda ale tkví v úplně něčem jiném. Po vyčištění parním čističem se totiž můžete spolehnout na to, že bude vaše podlaha téměř dokonale dezinfikovaná. Parní čištění totiž eliminuje viry a bakterie s účinností vyšší než 99,99 %.

Tento způsob čištění přijde vhod především pokud máte doma malé děti. Jestliže nebudete používat žádnou nebezpečnou a agresivní chemii, nemusíte mít strach z toho, že by si vaše děti mohli při hraní ublížit. Čistou a virů zbavenou podlahu navíc ocení i alergici. Těm parní čističe Karcher vytvoří dokonale čistý prostor bez virů a bakterií, kde budou moct volně dýchat.

Vysát a vyčistit

Ani parní čističe Karcher ale nejsou dokonalé. Proto se doporučuje před jejich použitím nejprve podlahu vysát nebo zamést. Pokud by totiž čistič narazil na velkou vrstvu prachu, mohl by vytvořit shluky a lepil by je na podložku. A to není výsledek, kterého byste čištěním chtěli dosáhnout.

Pokud máte zájem o kvalitní čistící techniku, navštivte internetový obchod Profinaradi.com. Jedná se o certifikovaného prodejce značky Karcher. Na eshopu tedy naleznete stovky kvalitních výrobků, které vám pomohou s dokonalým úklidem nejen u vás doma, ale také ve firmě nebo ve velkých výrobních halách. Můžete vybírat z celé řady produktů – od vysavačů, přes parní čističe až po robotické čističe oken. Usnadněte si práci a vsaďte na zákazníky prověřenou značku Karcher.