Ač jsou dnes ceny v obchodech velmi příznivé a už nemusíte přemýšlet nad tím, zda si koupit jedno tričko za vysokou cenu nebo raději dvě, které jsou levnější, stále se ceny u některých kousků pohybují zbytečně vysoko. A mnohdy máte doma oblečení nebo i jiné věci, které jste měli jen párkrát, jsou stále v dobrém stavu a kondici, ale vy už je nevyužijete. Proč je tedy neposlat dál a neprodat? Můžete získat nějaké finance, takže třeba můžete pořídit další nové věci a podobně.

Dětské oblečení frčí

„Chtěla jsem vždy dvě děti, takže když jsem po prvním schovávala věci, věděla jsem, že se ještě využijí. Navíc máme dvě dcery, takže snad všechno oblečení našlo využití. Ač jsem se snažila nekupovat vše nové a zbytečně nekupovat spoustu oblečení, nakupila se velká spousta věcí. Některé jsem vyhodila, protože už byly zničené, ale stále jsem měla dost věcí, které i po dvou dětech vypadaly nositelně. Některé kousky nosila jen jedna z dcer, nestihly všechno prostřídat. Kamarádka mi poradila, abych věci prodala. Každá koruna se hodí, ne? I kdybych za to měla znovu dcerám něco pořídit. Souhlasila jsem, dětský bazar funguje velmi dobře. Vsadila jsem na internet, kde je prodej dle mého nejlepší a nejrychlejší“ popisuje maminka Karolína.

„Některé bazary s dětským oblečením chtěly za vložení inzerátu nabití kreditu, některé si odečítali deset procent z prodané částky. Chápu, že potřebují vydělávat, ale co když neprodám oblečení? Byla jich na internetu spousta. Nakonec jsem narazila na velký portál ProdejHned. Tam jde prodat snad všechno, co vás napadne. Navíc inzerce zdarma mi hodně usnadnila rozhodování. Vložila jsem tedy inzeráty a postupně prodala všechny věci. Nebylo to na zbohatnutí, ale dcerám jsem za to koupila jejich vytoužené panenky, takže radost byla na obou stranách“ dodává Karolína.