Chcete-li ušetřit na nákladech za vytápění a zároveň šetřit i životní prostředí, pořiďte si tepelné čerpadlo. Tento výkonný, spolehlivý a čistý zdroj tepla můžete napojit na podlahové vytápění a nemusíte se obávat ani extrémních mrazů. Další přidanou hodnotou tepelných čerpadel s vrty je klimatizace, která může být v provozu po celý rok bez jakýchkoliv provozních nákladů.

Nabídka atypických tepelných čerpadel

Kompletní sortiment tepelných čerpadel nabízí společnost Tepelná čerpadla Mazur se sídlem v Oticích u Opavy. Tato firma je autorizovaným prodejcem tepelných čerpadel v ČR a rovněž provádí profesionální servis čerpadel. Zákazníkům nabízí kompletní sortiment tepelných čerpadel, počínaje výrobou jednoduchých kotelen na míru a na klíč až po moderní designové hydroboxy. Do dnešního dne firma zajistila tepelnou pohodu a čisté prostředí při vytápění již více než 450 domácnostem a dalším objektům po celém území ČR.

Atypická tepelná čerpadla

Skvělé parametry má například tepelné čerpadlo Fujitsu. Jedná se v podstatě o kompletní kotelnu KAITEKI 12kW, která je variabilní stavebnicí s promyšleným propojením bojleru a vnitřního hydroboxu. FUJI KAITEKI, která se vyznačuje vysokým výkonem díky použití venkovních jednotek FUJITSU, patří ke špičce v oblasti tepelných čerpadel. Tyto kotelny jsou ideálním řešením zejména pro malé domácí kotelny, ve kterých je stísněný prostor. K jejich přednostem patří také jednoduchost elektroniky, nízká pořizovací cena a rychlá montáž. Firma Tepelná čerpadla Mazur zajišťuje nejen prodej a montáž, ale i následný servis.

Možnost získání dotace

Jakékoliv informace o tepelných čerpadlech se můžete dozvědět na webových stránkách společnosti Tepelná čerpadla Mazur. Najdete zde kontaktní adresu firmy, telefonní i e-mailové spojení a také jednoduchý formulář, jehož prostřednictvím můžete firmě předat své dotazy, na které vám její pracovníci ochotně odpoví. Vedle technických parametrů se zde můžete informovat i na možnost získání dotace na tepelná čerpadla.