V současné době prudce roste zájem o nákup nebo pronájem kontejnerů. Kontejnery se již dávno nepoužívají pouze pro skladování nebo přepravu materiálu a zboží. Díky své variabilitě nacházejí uplatnění i jako obytné a sanitární kontejnery. Obytné kontejnery se dají využít pro realizaci jakékoli budovy a to jak v sektoru soukromém, tak i veřejném. Pronájem kontejnerů vám zajistí společnost ALFA Container rent s.r.o., která má k dispozici přes 900 kontejnerů. K dispozici jsou vám kontejnery libovolných rozměrů a díky tomu se tak snadno přizpůsobí požadavkům a potřebám každého zákazníka.

Mnoho výhod a široké využití

Obrovskou výhodou je rychlá výstavba, která může být prováděna během celého roku. Zákazníci uvítají nižší pořizovací náklady, než jsou potřebné při klasické výstavbě. Provedení kontejnerů je velmi kvalitní a systém je dokonale variabilní. Všechny stavby vytvořené z kontejnerů jsou dokonale mobilní. Lze je kdykoli demontovat a přemístit na jiné místo. Také je lze kdykoli doplnit o další moduly. Kontejnery kladou důraz na energetickou úsporu. Potřebujete dočasné administrativní prostory pro zaměstnance? Možná potřebujete vytvořit šatnu, ošetřovnu, jídelnu, prodejní stánek, večerku, restauraci či kavárnu. Může jít také o zázemí pro dělníky na stavbách. Kontejnery jsou vysoce kvalitní a mají reprezentativní vzhled.

Pokud plánujete stavbu domu nebo třeba společenskou akci, můžete si u společnosti zajistit také pronájem oplocení, které zajistí usměrnění pohybu a zamezí vniknutí nežádoucích osob. Vhod zajisté také přijde pronájem mobilních toalet. Díky tomu si vaši návštěvníci nebo zaměstnanci mohou pohodlně dojít na toaletu a neznečišťovat okolí. Zjistěte více informací na webu Alfacontainer.cz, kde najdete ukázku realizací i kontakt na společnost.