Pořizujete nové nářadí? Chcete jím vybavit dílnu? Začít možná i podnikat v nějakém oboru? Ať už si vybíráte nářadí pro jakoukoliv příležitost, vždy je dobré dbát na kvalitu a preciznost. Obzvláště ve chvíli, kdy s ním budete pracovat denně, kdy jej budete využívat pro spoustu pracovních účelů. Nebude to chtít jen tak nějaké nářadí, ale kvalitní. Nejlépe z jedné značky, která vám bude sedět.

Nářadí, které dlouho vydrží

Ideálně napořád? Tak to by si přál asi každý kutil nebo řemeslník. Bohužel, všechno má svou životnost a nářadí není vůbec žádnou výjimkou. Když s ním pracujete velmi často, možná i denně, je jasné, že se může opotřebovat rychleji. Věci jsou přeci od toho, aby se používali, k tomuto účelu slouží. Když nářadí začíná pomaličku dosluhovat, pak je nutno začít se poohlížet po něčem novém. Po něčem, co by dopřálo kvalitní náhradu, za vaše aktuální kousky.

Profesionální nářadí pořizujete obvykle na nějakou delší dobu, proto se nebojte investice. Když investujete správně, vyplatí se vám to! Co takhle nářadí Stanley fatmax? Je na trhu už velmi dlouhou dobu, přes 175 let. A to už je nějaká doba! Nasbírali velké množství zkušeností v oblasti vývoje a výroby jednotlivých kousků nářadí, což všechno plně zužitkovali. Možná i proto jde o tolik oblíbenou firmu.

Spolehlivost, inovace a kvalita

Tři slova, která symbolizují firmu Stanley Fatmax. Jejich hlavní filozofií je poskytovat všem svým zákazníkům kvalitní kousky nářadí, se kterými se jim bude dobře pracovat. Snaží se proto jít s dobou a modernizací. Zdokonalují své jednotlivé produkty tak, aby zajistili maximální kvalitu a funkčnost. Rok co rok přicházejí na trh s nějakou novinkou, vylepšenými funkcemi, rychlejším výkonem jednotlivých kousků nářadí a podobně. Chtějí, aby jejich zákazníci byli spokojení a rádi se k nim vraceli.