Mnozí máme málo prostoru, ať už žijeme v bytě nebo rodinném domě. Abyste si vytvořili odpočinkovou plochu, prostor, kde vám bude příjemně, nemusí být přitom potřeba mnoho místa. Kupříkladu, pokud k vám chodí přátelé tu a tam na sklenku vína, kávu nebo jen tak, popovídat si, můžete si koupit barový stůl. Díky tomu, že jsou barové stoly úzké a různě dlouhé, nezabírají mnoho místa. 

Přizpůsobte si prostor, kde usedáte

Buď si můžete koupit sklápěcí barový stůl, pokud máte skutečně minimum prostoru, anebo mít jídelní stůl zároveň i coby stůl, u něhož hostíte návštěvu. Ovšem díky barovému stolu je zážitek lepší, pro naši „hlavu“ znamená změnu místa. Tedy zdůraznění, že trávíte čas jinak, než běžně u stolu, který nepoužíváte denně, jako ten jídelní.

Sami pro sebe si můžete koupit křeslo. Využijete ho u sledování TV, u čtení, luštění křížovek, meditaci, poslechu audio knihy, nebo jen tak u koukání z okna. Skvělé a oblíbené jsou křesla „ušák“, která mají vysoká záda až nad úroveň hlavy. Tím, že si opřete nejen záda, ale i hlavu, si zajistíte nejvyšší možný odpočinek a pohodlí. 

Hodit se vám pro maximum pohodlí budou i taburety a podnožky, z nichž si můžete vybrat přesně stejný model, jako je vaše křeslo nebo gauč, abyste si mohli natáhnout nohy. Některá křesla jsou v nabídce přímo s podnožkou, k mnoha můžete koupit typ velmi podobný. Hezky působí i to, když je taburet nebo podnožka zcela jiná, např. světlá nebo tmavá tak, aby došlo ke kontrastu. Navíc vám tento kus nábytku poslouží i pro návštěvu, která si na ni může kdykoli sednout, pokud nezbývá místo na sedačce. 

Ženy a dívky si mohou vytvořit kus prostoru pro sebe i díky toaletnímu stolku. Ten se umisťuje do ložnice nebo studentského pokoje. Zde mohou ženy každého věku relaxovat u péče o svůj zevnějšek. Celá rodina získá více prostoru v koupelně.

Bohatou nabídku nábytku, který přispěje k vašemu pohodlnému odpočinku, najdete na sg-nabytek.cz.