Mít na schodech kobercové nášlapy má mnohá pozitiva, která si mnohdy ani neuvědomujeme, dokud nám na schodech nechybí. „Holé“ schody, ať už jsou z jakéhokoli materiálu, mohou být kluzké, studené, také ozvěna je zde mnohem vyšší, dupání dětí je výraznější. S mnohým vám pomohou nášlapy na schody nebo běhouny, které se na schodiště také umisťují.

Vyberte si nášlapy všude, kde potřebujete

Chcete koupit nášlapy na schody do vytížených prostorů, třeba do chodby, která je společná pro dvě rodiny a denně zde projde mnoho osob? Na webové stránce https://www.vopi.cz/naslapy-na-schody/ si jistě vyberete.

Koberce na schody jsou moderním doplňkem, který lze díky mnoha stylům a barevným provedením, ale také materiálům, zvolit přesně tak, aby ladil s vaším interiérem.

Velmi hezké jsou koberce na schody Eton, např. Eton černý 24 x 65 cm půlkruh. Mají zespodu samolepící pásku, která je výborně zafixuje ke schodu. Díky koberci je schod chráněný před opotřebením, což vítají zvláště majitelé schodišť ze dřeva měkkého. Nechybí jim lemování obšitím a jsou také opatřeny pevnou hranou k dokonalejší ochraně schodu a držení svého tvaru. Čistit je lze snadno měkkým kartáčkem a mýdlovou vodou nebo vodou s pracím práškem.

Koberce Eton si můžete navrhnout sami, stačí použít konfigurátor. Vybírat můžete libovolnou barvu, rozměr i tvar.

Koberce běhouny na chodby i schodiště

Také koberce běhouny se umisťují na schodiště, stejně jako pak pokračují po dlouhé chodbě. Ty se upevňují ke schodům speciálními tyčkami, které se zaháknou do držáků, jež jsou napevno přišroubovány ke schodišti. Takové upevnění je na mnoho let a v případě, že je potřeba běhoun vyprat, stačí tyčky odejmout, koberec odstranit a po vyprání a usušení jej zase připevnit tyčkami zpět.

Běhouny jsou na Vopi.cz k dostání v mnoha provedeních. Barevné, elegantní, honosné, jednoduché, vybere si každý. Díky běhounům je na schodech i v chodbách příjemněji, teplo od nohou, prostor působí útulně.

Kompletní nabídku nášlapů na schody i běhounů najdete na vopi.cz.