Se získáním hypotéky to v dnešní době nemusí být jednoduché, a nejvíce pro mladé osoby a páry. Pokud nechcete žádat o hypotéku či ji nedostanete z jakéhokoliv důvodu, mámě pro vás řešení. Nemusíte donekonečna bydlet v bytě, který nikdy nebude váš a stále platit nájem. Existuje i jiné řešení.

Problém s hypotékou

Kritéria pro dosažení hypotéky jsou dnes poměrně přísná a nesplní je jen tak někdo. Tento problém je častý například u mladých rodin a párů. Co však dělat, když nedostanete hypotéku či ji nechcete? Alternativou se pro vás může stát služba Coolnajem.cz, která vám dává možnost tuto situaci vyřešit. Díky ní můžete žít ve vlastním bytě či domě bez nutnosti hypotéky.

Jak je to možné?

Ptáte se, jak tato služba funguje? Na vás je, abyste si vybrali nemovitost z volně dostupných realit v jakékoliv části České republiky, či přímo na zmíněných webových stránkách v sekci „Nabídka nemovitostí“. Následně stačí zaslat poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře a vše se začne rychle řešit s tím, že vám bude nabídnuta přesná kalkulace.

Výhody

Coolnajem vám garantuje po celou dobu splácení stejnou výši splátek. Žádné navýšení vás nepřekvapí. Skvělé je, že vám bude nastavena individuální doba splácení. Délka splácení se pohybuje v rozmezí od 5 do 20 let. Své bydlení můžete také předčasně splatit, a to bez jakýchkoliv sankcí či poplatků. Díky tomu si můžete své bydlení užívat naplno. Služba je jedinečná také tím, že pomáhá i osobám, který mají záznam v registru dlužníků či exekuci na svou osobu, navíc vám pomohou s veškerým papírováním. Nemusíte se zdržovat přípravou smluv, s tím vším vám pomohou a ušetří váš čas i peníze. Na jejich stránkách si také můžete orientačně spočítat, kolik budete měsíčně splácet, abyste věděli, jak na tom budete.