Potřebujete přichytit kabely nebo trubky ke zdi, stropu či jinému typu povrchu? K uchycení nebo zafixování kabelů a trubek se využívají kabelové příchytky, kterých existuje celé množství. A právě mezi nimi vynikají příchytky na kabely značky Schnabl. A v čem tyto příchytky vynikají?

Vhodné pro různé instalace

Jednou z výhod plastových kabelových příchytek Schnabl je vhodnost použití příchytky pro různé druhy materiálů, ať se jedná o sádrokartón, heraklit či izolační desky. Ale také dřevo, ocel nebo beton. Plastové příchytky na kabely od Schnabl je možné použít téměř na všechny druhy materiálu. Navíc jsou vyráběny v různých tvarech, takže je lze využít k přichycení různých druhů a velikostí kabelů.

Rychlá montáž bez použití nářadí

Ještě významnější předností kabelových příchytek Schnabl je velmi rychlá montáž, ke které není potřeba téměř žádné nářadí. V podstatě stačí vyvrtat vhodný otvor a zasunout příchytku do otvoru. To je vše. Nejedná se o žádné hmoždinky, při kterých je potřeba ještě použít hřebíky. Plastová příchytka Schnabl totiž využívá plug-in technologie, která je patentována. Používáním příchytek Schnabl tak zrychlíte celkovou montáž a ušetříte čas.

Vyrobeny z kvalitních recyklovatelných plastů

Kabelové příchytky Schnabl jsou vyrobeny z vysoce kvalitních recyklovatelných plastů, tudíž jsou ideálním ekologickým řešením. Každá kabelová příchytka tak navíc disponuje dlouholetou životností a odolností. Jejich výrobou se zabývá firma Schnabl Stecktechnik, která má vedoucí postavení na trhu v rámci upevňovacích systémů elektrické instalace. K pořízení jsou běžně v obchodech anebo si je můžete zakoupit přímo v e-shopu firmy Schnabl Stecktechnik.