Malá víska, periferie, nebo rovnou větší město? Žít se dá všude a pokud máte vlastní dům, určitě budete potřebovat také plot. Plot vám zajistí pocit bezpečí a také soukromí. Nechcete-li být středem pozornosti sousedů a kolemjdoucích, volte neprůhlednou variantu oplocení, které splní vaše očekávání. Výběr oplocení by měl být výsledkem procesu volby na základě vašich kritérií. Předem byste měli vědět, co od plotu chcete, abyste si pak na základě požadavků mohli vybrat ten nejlepší. Na trhu se vyskytuje spousta různých řešení a záleží na vašich požadavcích, co od plotu očekáváte. Je-li pro vás důležitá odolnost plotu a zároveň si potrpíte na pěkný design, vsaďte na betonové ploty.

Ve hře i design

Nevěříte, že by betonový plot mohl vypadat hezky? Uvidíte sami, firma Kulkabex, s.r.o. prodává a montuje praktické a zároveň estetické betonové ploty. Přijďte se podívat do vzorkové prodejny v Tupadlech u Čáslavi, na vlastní oči se přesvědčíte, že betonový plot může vypadat esteticky. Betonové ploty totiž mohou mít různý design, díky tomu se hodí na venkov ke staršímu stavení i do města k modernímu domu. Vedle dekoru desek a sloupků si vyberte také barvu, zvolte vhodnou výšku plotu a tvar zakončení, získáte tak originální oplocení na míru, které se bude hodit k vašemu domu.

 

Betonové ploty mají výhodu v tom, že zajistí stín, ochrání vás před nezvanými návštěvníky a zároveň vám nejlépe poskytnou soukromí. Betonový plot se vyplatí i tam, kde dům sousedí s rušnější silnicí, díky své konstituci bude totiž fungovat i jako protihluková stěna. Líbí se vám betonový plot a chcete ho také? Výborně, potom stačí kontaktovat firmu Kulkabex, s.r.o., která vám s výběrem poradí, zajistí návrh i realizaci. Nemusíte se bát plotu ani v členitějším terénu či na špatně dostupných místech. Montáž betonového plotu probíhá rychle a precizně, pracují na ní zkušení montážníci.