Asi každý někdy zatoužil po moderním bydlení, kde budete mít na dosah občanskou vybavenost, snadno se dostanete do centra, do zaměstnání a zároveň vám okolí nabídne bohaté možnosti zábavy a nejrůznějšího kulturního vyžití. Kromě toho to bude takové místo, kde nechybí ani zeleň, nabízejí se bohaté možnosti pro sportování a relaxaci. Přesně takovým místem je nová pražská rezidenční čtvrť, které se říká Byty u parku.

Poblíž centra a u parku

Skvělá je už dostupnost kamkoliv, rychle se dostanete do centra, a to jak autem, tak prostředky MHD. Pro pohodové bydlení je ideální klidná lokalita, což splňuje také nová rezidenční čtvrť. Nachází se totiž přímo v blízkosti parku Židovské pece, který sám o sobě nabídne mnoho možností k relaxaci, ale také pro sportovní aktivity. Můžete zde tak provozovat cyklistiku nebo si jít zaběhat. Z hlediska samotného projektu se jedná o:

  • 11 bytových domů
  • Byty různých velikostí od 30 do 140 m²

Je tedy na vás, zda se chcete ubytovat jako jednotlivci či dvojice, nebo potřebujete větší byt pro celou rodinu. Samotné dispozice bytů byly navrženy tak, aby se dovnitř dostalo co nejvíce denního světla. Pro byty na pražském Žižkově je přitom zároveň charakteristické úzké propojení s okolním prostředím. Toho bylo dosaženo díky terasám, balkónům nebo lodžiím.

Lokalita toho nabízí hodně

Není to ale pouze o sportovních aktivitách nebo relaxaci a přítomnosti zeleně, co vás na místním bydlení rozhodně zaujme. Můžete počítat také s rozvojem této lokality do budoucna, protože zejména bývalé železniční nádraží Žižkov bude proměněno na nové moderní centrum. Prodej bytů Praha 3 v této lokalitě již byl zahájen, přičemž jejich okolí vám už dnes nabídne řadu možností, kam můžete vyrazit za kulturou, případně posedět s přáteli nebo se vydat na nákupy. V okolí také nechybí důležitá zdravotnická zařízení, či vzdělávací instituce.