Chránit majetek před zloději lze v současnosti různými způsoby. K dispozici jsou kamerové systémy, fotopasti ale také GPS zabezpečení. Pořídit si jej můžete u společnosti 1.REX SERVICES a.s., která se svou nabídkou liší od obvyklých nabídek. Většinou lidé navštěvují speciální obchody, které se zaměřují na zabezpečení nemovitosti, nebo auta, kola či na sledování dětí a starších osob. To vše najdete u společnosti 1. REX SERVICES v jednom prostředí.

Co všechno sortiment obsahuje?

Především je třeba zdůraznit, že se nejedná o jeden z dalších z řady obchodu se zabezpečovací technikou. Tato firma nabízí bezpečnější a jednodušší život každému zájemci. Proto si v jejím sortimentu můžete vybrat zabezpečovací techniku různých typů. Ať už chcete zajistit dům, byt, rekreační objekt, motorové vozidlo, střešní přepravní kontejner nebo dokonce jízdní kolo.

Nabídka zabezpečení nemovitosti

Optimálním systémem je REXhome, který chytře propojuje funkce domovního alarmu a domácí automatizace. Tento systém vás tak ochrání nejen před zloději, ale také vás upozorní na výskyt kouře nebo únik plynu ve vašem domě či bytě. Rovněž budete ochráněni před požárem nebo záplavou. Další funkcí systému je ovládání vjezdových nebo garážových vrat, dálkové regulování topení a jiné možnosti. Systém REXhome je vhodný i pro firmy, obchody nebo sklady. Důležitá je pro všechny uživatele certifikace systému, což je požadavek pojišťoven.

Co je GPS lokátor?

Jedná se o zařízení určené ke sledování pohybu vozidel nebo lodí. Je vhodný i jako sekundární jednotka pro luxusní automobily nebo pomáhá sledovat auto z půjčovny, nebo auto v zástavě. Nezávislé GPS lokátory lze použít také pro hlídání kontejnerů, cenných zásilek, ale také strojů, a to od bagrů až po generátory. Chcete-li se dozvědět více, otevřete si stránky centra bezpečí Rex.eu.