Chcete-li bydlet ve vlastním bytě, či domě, jednou z možností jeho financování je hypotéka. Ta představuje investice do budoucnosti – do vlastního bydlení, díky kterému neplatíte žádný nájem navíc. Splácejte hypotéku do vlastního bydlení, nikoli peníze majiteli bytu. Hypotéka má navíc jasně danou splátku, která je stanovená na několik let dopředu. Můžete si ji sjednat na pobočce nebo online.

Výhody sjednání hypotéky online

V současné době dochází k rychlému rozvoji digitálních technologií. Tento fakt přiměl banky ke změně pohledu na sjednávání hypotéčního úvěru. Téměř u všech bankovních institucí se stává realitou sjednání hypotéky online.

Většina bankovních webových aplikací umožňuje zadání kompletní žádosti o hypotéku. Zadat tak můžete osobní údaje, příjmy a výdaje domácnosti. Postačí si připravit všechna potřebná data – konkrétní investiční záměr (parametry úvěru, údaje o zastavované nemovitosti). Pro výpočet hypotéky slouží online kalkulačka, kterou naleznete na webu bankovních institucí. Online komunikaci s bankami vyhledává stále více klientů. Šetří totiž čas. Někdy láká i výhodnější úroková sazba.

Na koho se obrátit?

Jednou z možností je web finuance.eu. Co nabízí? 25 let zkušeností ve finančním oboru. Díky tomu svým klientům poskytuje přidanou hodnotu zdarma. Spadá do sítě INSIA/MARSH. Toto strategické partnerství nabízí neomezené možnosti v oblasti pojištění. Je certifikovaný u ČNB, což mu poskytuje odbornou způsobilost dle zákona o spotřebitelském úvěru a o distribuci pojištění. Je specialista na hypotéky. Má přístup k online dostupným informacím, které pomáhají řešit jakékoli situace související s bydlením. Pro hypotéční specialisty nejsou problémem ani situace složité. Zajímavé informace a články nabízí blog o hypotékách. Ten také naleznete na výše zmiňovaném webu.