Specialistou na tento sortiment je firma Jarico, která působí na trhu již od roku 1994. Zaměřila se na velkoobchod a maloobchod s obalovým materiálem a s obaly. Ty nabízí pro široké spektrum zákazníků. Postupem času svůj sortiment rozšířila o čistící a hygienické potřeby. Další nabídku zahrnují potravinářské, gastro a dárkové obaly a prostředky určené k úklidu a čištění. Velkou část nabízeného sortimentu představují také obaly průmyslového charakteru. Ty jsou zaměřeny především na zákazníky v oblasti automotive. Objednat si tak můžete bublinkové, fixační a pěnové fólie, vlnité lepenky a průmyslové papíry v rolích, LDPE a PP sáčky, pytle či fólie, různé druhy lepících pásek, samolepící ochranné fólie, vázací spánky, sponky, odvíječe a páskovače na VP nebo třeba motouzy.

Firma je ke svým zákazníkům vstřícná a snaží se ochtoně vyjít vstříci jejich požadavkům a potřebám. Vzhledem k tomu, že za dlouhou dobu své působnosti získala celou řadu cenných zkušeností, je schopná nabídnout pružnost a profesionální přístup. Většina zboží je skladem a tudíž připravená k okamžitému odeslání.

Další rozšířená nabídka

Dalším sortimentem, který naleznete v nabídce společnosti, je krepová páska. Neobejdou se bez ní malíři a lakýrníci. Pomáhá chránit proti znečištění rámy oken nebo dveří. Zakryje plochy, které nechcete zneřistit nátěrem nebo nečistotami. Ušetří vám čas při konečném úklidu po malování či natírání. Vyrábí se z papůru různých šířek. Hned několik jich naleznete v nabídce spplečnosti. Návin je vždy 50 metrů. Přestože má lepidlo na lepící části dokonalou přilnavost, po ukončení prací a odstranění pásky jej velmi snadno vyčistíte a nezanechá žádné stopy. Krepová lepící páska dokonce odolává i vyšším teplotám a to až do +60⁰C.