Vybavení domácnosti nábytkem bývá často tvrdým oříškem. Všechno sladit do posledního puntíku, zarovnat do posledního centimetru, najít ty pravé kousky, které se vejdou do atypických rozměrů či vymyslet nejpraktičtější sestavení nábytku do menších prostor. Pokud se tedy chystáte k vybavování bytu, pak byste měli vyzkoušet nábytek na míru.

Výhody zakázkové výroby

Jednoznačnou výhodou nábytku na míru je praktičnost a maximální využití dispozice bytu či rodinného domu. Tento důvod je nejčastějším rozhodovacím faktorem pro zakázkovou výrobu. Zejména v případě, pokud bydlíte v menších prostorách a je pro vás důležité využít každý milimetr a zároveň potřebujete chytré řešení pro úložný prostor.

Další výhodu zakázkového nábytku můžete najít v jeho originalitě. Na rozdíl od sériového nábytku si tak domů pořídíte kousky, které velmi pravděpodobně neuvidíte při návštěvě u někoho jiného. Navíc máte možnost navrhnout si nábytek přesně podle vašich představ. Například při volbě truhlářství v Praze Nábytek Marek vám pomohou s tvorbou nábytku, který si můžete nejdříve prohlédnut ve 3D návrhu a až následně se dají do výroby.

Kromě podoby vámi vysněného nábytku si samozřejmě můžete dle libosti zvolit materiál a barvu. Máte tak možnost respektovat zbytek vašeho nábytku a doladit si bydlení d posledního detailu. Na vašem výběru je také založeno vnitřní řešení nábytku, takže si dle libosti navolíte poličky, šuplíky a další nastavení.

Zaručená kvalita

Nábytek na míru vám mimo jiné zaručí dlouhodobou životnost, jelikož je vyroben poctivou prací zodpovědných truhlářů, kteří si nechávají záležet na výsledné kvalitě.