Lámete si hlavu, hodiny hledáte inspiraci na internetu a přemýšlíte nad všemi možnými návrhy od známých, ale stále nic… Vybírat dárky na Vánoce může být obzvláště těžké, pokud dotyčný opravdu všechno má a ani mezi těmi zážitkovými pro něj už nenajdete nic zajímavého. Co to letos uchopit zcela originálně a věnovat něco jako příslib pro změnu, o níž obdarovaný mluví již dlouho?

Slibujete tátovi, že mu konečně pomůžete natřít ten oloupaný plot, nebo svým dospívajícím dětem, že jim vymalujete pokoj, jehož stěny si ještě pamatují jejich první kresby? Možná se vy nebo někdo z vašich blízkých už dlouho odhodlává zrenovovat nábytek po prababičce nebo starobylou skříň, kterou nedávno našel na půdě… Využijte toho a splňte jim jejich sen!

Plechovka s tou správnou barvou jako dárek

I když se dárek v podobě plechovky s barvou může zdát na první pohled zvláštní, v kombinaci s plánem, který s ní spojíte, vyzní naopak velmi originálně a obdarovaného jistě potěší. Pokud tedy například své ženě slibujete, že vymalujete předsíň, ze které si váš pes před pár lety udělal ručník, a víte i to, jaký odstín by se jí tam líbil, darujte jí plechovku barvy Dulux EasyCare, která je vhodná zejména na namáhané stěny, neboť chrání povrch stěn před absorpcí tekutin a nečistot, a zabraňuje tak vzniku skvrn.

Pro kutily, kteří se chystají renovovat nábytek či jiné dřevěné povrchy v domě či na zahradě, se zase hodí například krycí olejová lazura Luxol Dekor, která nabízí 10 trendy odstínů nebo olejovou lazuru na vodní bázi Xyladecor Velvet, která zvýrazňuje přirozenou krásu dřeva a nechává vyniknout jeho jemnému a sametovému nádechu.

Pokud vás od natření plotu nebo jiného kovového povrchu již dlouho straší rez vyzkoušejte barvu typu 3 v 1 Hammerite Přímo na rez Tónovatelná báze, která je rychleschnoucí a lze ji aplikovat přímo na zkorodovaný kov bez použití základního nátěru. Navíc je možné ji namíchat až do 11 000 různých odstínů.

TIP: Dárkový certifikát

Aby vaše drahá polovička správně porozuměla tomu, co jste jí darem plechovky s barvou chtěli říct, vytvořte jí k tomu dárkový certifikát, díky kterému vše rychle pochopí.