Gdaňsk je jedním z největších a nejzajímavějších měst v Polsku a život v Gdaňsku je také zajímavý. Spojuje v sobě jak historické pozadí, tak modernost západoevropských standardů. standardů. Nebudeme zde psát o tom, co můžete v Gdaňsku vidět a dělat, když sem přijedete jako turista, a co nejlepšího v Gdaňsku vidět. Pokusíme se vám napovědět, co můžete očekávat, pokud se sem chcete přestěhovat, žít a pracovat v Gdaňsku.

Najít praca v Gdaňsku je velmi snadné. Stačí otevřít pracovní web hitpraca.pl a pak již jen vybírat z obrovské nabídky pracovních příležitostí nejen v Gdaňsku, ale po celém Polsku.

V Gdaňsku je nízká nezaměstnanost

Míra nezaměstnanosti v Polsku je velmi nízká, ale v Gdaňsku se potýkají spíše s nedostatkem pracovníků.

Existuje mnoho pracovních míst pro nekvalifikované pracovníky – například jako prodavači nebo skladníci, práci pravděpodobně najdete velmi rychle. Pokud máte kvalifikaci, zejména v oblasti financí nebo IT, v Business Center v Oliwa je spousta center sdílených služeb nebo jiných nadnárodních společností, v blízkosti letiště jsou také velké nadnárodní společnosti. A neustále provádějí nábor – takže pokud máte kvalifikaci a mluvíte anglicky, existuje mnoho pracovních míst, o které se můžete ucházet. Praca Gdańsk nabízí mnoho příležitostí z různých oborů.

Žít v Gdaňsku znamená žít ve velkém, moderním městě a mezinárodním prostředí

Gdaňsk je moderní město a nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas: kina, divadla, opera, nákupní centra, restaurace, tělocvičny, jazykové školy. V létě se koná spousta akcí, ale i v zimě si najdete něco pro sebe.

Vzhledem k tomu, že do Gdaňsku přijíždí studovat nebo pracovat stále více cizinců, je velmi pravděpodobné, že potkáte i další Čechy, kteří se pracovní příležitost mohli také objevit na hitpraca.pl.