Každý interiér má svůj styl. Co dodržet, aby místnost, nebo celý byt, dokonale ladil? Projděte si s námi 3 tipy na zdánlivé maličkosti, které rozhodují o palci nahoru, nebo dolů!

V jednotě je síla

Je jedno, zda ladíte interiér malého bytu, nebo velkého hotelu. Když ve všech místnostech použijete podobné prvky, celek se sjednotí a bude působit prostorně a uklizeně. Nábytek ve stejném dekoru je samozřejmostí, ale nezapomeňte také na úchytky. Jejich správnou volbou určíte, jakým jazykem bude nábytek hovořit. Přejete si elegána s vytříbeným vkusem, nebo rozevlátého bohéma? Úchytky dokáží mnohé!

První dojem rozhoduje

Jaký je první dojem při vstupu do vámi zařizovaného interiéru? Je vstupní prostor dostatečně reprezentativní? Nezapomeňte, že se jedná o první místnost, která určuje, zda se tam nově příchozí bude cítit příjemně či nikoliv. Rozhodně tedy nezapomeňte na detaily – samozřejmostí je co největší, dokonale zarámované zrcadlo, dostatek prostoru pro odkládání věcí, a také kvalitní věšáky – na ty rozhodně nezapomeňte. Podobně jako úchytky, i tyto prvky dokáží celistvost prostoru dokonale podtrhnout, ale i pokazit.

Nezapomeňte na plíce!

Zeleň je nezbytná v každém prostoru. Neměli byste proto zapomenout vyčlenit prostor ve vašem interiéru přírodě. V jakém měřítku si ji do prostor pozvete, záleží jen na vás, my vám však můžeme doporučit hit posledních let, kterým je zamioculcas – rostlina původem z Madagaskaru představuje reprezentativní a nenáročnou rostlinu, která se hodí na prosluněná stanoviště, ale i do přítmí v podobě koupelen a málo slunných míst.

Je pro vás interiérové tvoření radostí? Pokud ano, vyhrajte si i s těmi nejmenšími detaily, a celek bude úchvatný! Už víte, jaký nápad zrealizujete? Přejeme vám příjemné chvíle při kreativních chvilkách.