Fotopast je plně automatickým zařízením, které ocení především myslivci, ale i osoby, které hledají pomocníka v ochraně majetku. Fotopast dokáže zaznamenávat snímky a krátká videa, a právě díky této hlavní funkci máte stále přehled o tom, co se před fotopastí děje.

Spolehlivý pomocník

Fotopast Bunaty reaguje automaticky na pohyby před jejím čidlem. Začíná fotografovat v momentě, kdy je zaznamenán tepelný pohyb před čidlem, nemusíte se tedy obávat zbytečných fotografií listů apod. Fotopast zvládne fotit a natáčet video i za naprosté tmy, navíc je zcela neviditelná a i při přímém pohledu na fotopast není poznat, zda fotopast fotí či natáčí. Ideální pro ochranu majetku i mapování pohybů zvěře.

Displej a maskování

Některé fotopasti jsou opatřeny také displejem na zadní straně těla. LCD displej na fotopasti vám dává možnost prohlížet si vyhotovené snímky přímo v terénu, nemusíte tak čekat na prohlížení doma. Displej slouží také pro kontrolu, abyste při instalaci přesně věděli, co bude fotopast snímat, což je velmi praktické. Fotopasti jsou také dokonale maskovány. Důležité části fotopasti (optický snímač, přísvit a pohybové čidlo) jsou umístěny blízko u sebe, abyste mohli zbylou část fotopasti zcela zakrýt. Fotopasti Bunaty jsou navíc vyhotoveny v kamufláži a snadno splynou s okolní přírodou.

Fotopast s GSM

Zvolit si můžete také fotopast s GSM či bez GSM. Fotopasti s GSM dokáží pořízené fotografie odesílat ihned na váš mobilní telefon prostřednictvím SIM karty s datovým přenosem. Odeslání fotografie na e-mail trvá 1-3 minuty. Díky tomu máte vždy přehled o tom, co se před fotopastí v danou chvíli děje. Fotopasti bez GSM ukládají pořízené fotografie na SD kartu jako běžný fotoaparát. Následně si je můžete prohlédnout na LCD displeji či doma na počítači.