Pokud se chystáte prodat dům či byt nebo jste se jej naopak rozhodli koupit, je potřeba nejdříve vše dobře zvážit. Prodej či koupě nemovitosti je velmi závažné rozhodnutí, které s sebou přináší i určité povinnosti. Pokud nemáte dostatek času nebo si nejste jisti, jaké potřebné kroky je potřeba učinit, obraťte se na odborníky. Mezi takové patří i exkluzivní makléř Bc. Roman Machník, MBA.

Jaké služby naleznete v portfoliu tohoto úspěšného realitního makléře?

Roman Machník se nebrání technickému pokroku, který velmi precizně využívá i pro svoji práci. Kromě klasických služeb se tak můžete těšit i na některé novinky, které se v oblasti prodeje realit úspěšně využívají.

  • Základ spolupráce – Na první nezávazné schůzce od vás Roman Machník získá základní informace o vašich potřebách a důvodech prodeje či koupě nemovitosti, udělá si aspoň základní představu o tom, jak případně nastavit co nejefektivněji obchodní a marketingovou strategii, ale především je potřeba si vzájemně získat důvěru, bez které to nejde. Roman Machník pak připraví konkrétní individuální nabídku, která bude vyhovovat vašim požadavkům a potřebám. V oblasti realit se pohybuje již od roku 2007, úspěšně zrealizoval více než 300 realitních obchodů, díky čemuž může čerpat z opravdu bohatých zkušeností. Kromě toho prodeji nemovitostí používá ty nejmodernější způsoby, jež zahrnují i využívání moderních technologií a postupů. A rovněž i díky propracovanému systému online i offline marketingu prodá vaši nemovitost vždy co nejlépe, tzn. rychle, bezpečně, za nejvyšší možnou prodejní cenu, a především vždy bez jakýchkoliv starostí pro vás.

  • Videoprohlídky – Pro klienta je snazší si představit reality střední Čechy, pokud má možnost si je prohlédnout i v různých souvislostech. Videoprohlídka snadněji vystihne atmosféru nabízené nemovitosti a vyvolá určité emoce. Videoprezentaci dané nemovitosti lze také velmi snadno sdílet na sociálních sítích, díky čemuž ve spojení s tím správným zacílením na konkrétní cílovou skupinu potencionálních zájemců o danou nemovitost, se výrazně zvyšuje pravděpodobnost jejího rychlejšího prodeje.

  • Home Staging – Díky home stagingu se stává prodávaná nemovitost pro potenciální zájemce vždy mnohem atraktivnější a útulnější a většinou v nich pak i lépe vyvolá ty správné emoce. Jedná se o vyvolání určité představy a vize zájemců, jak by mohl vypadat jejich budoucí domov, a to prostřednictvím vhodného umístění nábytku, barevného sladění doplňků a odstranění negativních a rušivých elementů v dané nemovitosti.

  • Virtuální prohlídky – Umožňují prostorové zobrazení skutečného prostoru v interiéru i exteriéru prodávané nemovitosti. Virtuální prohlídka se zpracovává z panoramatických fotografií, pomocí speciálního softwaru. Díky tomu vzniká 3D podoba virtuální reality. Současné moderní technologie nabízejí možnost využít i speciální brýle. Vyšším standardem virtuální prohlídky je 3D scan nemovitosti, díky kterému jste schopni si o dané nemovitosti udělat ještě lepší představu, jelikož se zpracovává kromě výše uvedeného ještě pomocí množství GPS souřadnic a infračerveného záření, čímž vznikne opravdu dokonalý vizuální dojem a zážitek z dané nemovitosti. Umožňují prostorové zobrazení skutečného prostoru v interiéru i exteriéru nemovitosti. Prohlídka se zpracovává z panoramatických fotografií, pomocí speciálního software. Díky tomu vzniká 3D podoba virtuální reality. Současné moderní technologie nabízejí možnost využít i speciální brýle.